Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
BAAAAARDZO PROSTE, prawda? Niedlugo sa WYBORY..... A ty Panie Marszalku nawet nie wiesz jak duzo nas zaczyna Pana nie lubic.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jak podkreśla, chodzi o wspieranie przedsiębiorców, którzy płacą podatki na terenie naszego województwa." Pachnie sałatą pod stołem na kilometr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem tego w ogóle... przecież tak bus Lublin - Kraków jedzie albo przez Kraśnik i inne miejscowości, albo przez Puławy, Radom i inne przystanki... jak więc Polski Bus może szkodzić ? to jest otwarcie na nowe możliwości, które warto wykorzystać... osobiście jak mam do wyboru bus albo samochód to wybieram samochód... bo zazwyczaj koszt przy dwóch osobach wyjdzie mi taki sam a komfort inny... gdy mam do wyboru polski bus i przejazd za 20 zł za 2 osoby to chyba nie muszę przekonywać czym lepiej jechać :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marszałek Sławomir SOSNOWSKI Urodzony w 1957 r. w Radzyniu Podlaskim. Absolwent Akademii Rolniczej w Lublinie (obecnie Uniwersytet Przyrodniczy), a także podyplomowych studiów w zakresie zarządzania i przedsiębiorczości w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Białej Podlaskiej oraz menedżera oświaty w Bałtyckiej Wyższej Szkoły Humanistycznej. Posiada wieloletnie doświadczenie jako nauczyciel i pedagog. W latach 1999-2003 pełnił funkcję dyrektora Zespołu Szkół Rolniczych w Woli Osowińskiej, a w okresie 2003-2005 był wicekuratorem oświaty w Lublinie. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. PSL - i wszystko jasne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co oni sie czepiają przeciesz to firma jak każda inna, jakby busiaze miał lepsze samochody i ceny byly niższe to i ludzie by chetniej nimi jeździli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę pana marszałka sławomira sosnowskiego, ja to mam bardzo dobre połączenie. Wstaję rano, za 15 trzecia, latem to już widno, jestem już ogolony...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież to klient płaci, ja chcę polskiego busa!!!!! do Rzeszowa też chcę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Marszałku!!!!! Narusza pan NASZE PRAWO do wolności wyboru i Prawo do wolnej KONKURENCJI. Więc spodziewajcie się porażki w czasie WYBORÓW!!!!!!!!!!. NIE DARUJEMY WAM TEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłaszam dzisiaj do CBA zawiadomienie o podejrzeniu korupcji w Urzędzie Marszałkowskim. Zarówno jeśli chodzi o sprawę "busiarzy" i Polski Bus, jak i piracką linię 88 z Lublina do Świdnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wszystkich którzy chcą odwoływać marszałka w najbliższych wyborach: W 2015 roku w Polsce odbędą się wybory parlamentarne, czyli będziemy wybierać posłów i senatorów. Nie ma to natomiast nic wspólnego z wyborami nowego marszałka. Samorządowców (marszałków, burmistrzów, wójtów, starostów) wybieraliśmy w 2014 roku i najbliższe kolejne takie wybory odbędą się dopiero w roku 2018. Samemu marszałkowi się nie dziwię, że takie niepopularne decyzje podejmuje na początku urzędowania. Im bliżej końca kadencji, byłoby coraz trudniej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może teraz, kiedy Pan Marszałek tak dba o kondycję istniejących przewoźników, niech zadba o pasażerów. Niech może zmusi tych przewoźników do wyposażenia się w nowoczesne autokary, którymi będzie można jeździć w cywilizowanych warunkach. Niech dopilnuje, żeby kierowcy tych busów jeździli bezpiecznie, a nie jak porąbani szaleńcy. I na koniec: jeżeli nie zależy mu na mieszkańcach własnego województwa, to niech może pomyśli, że jest to jednak spora grupa wyborców...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym zwykłym busem do Krakowa nie jechała - pociągiem albo Polskim Busem już jak najbardziej i to nie ze względu na cenę a na komfort podróży. Więc na mnie mali busiarze nie stracą. Jakaś patologia - zamiast podwyższać standardy cywilizacyjne poprzez konkurencje to promuje się jazdę ciasnymi wrakami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisuary siedzą na stołkach w województwie i zablokują wszystko co się da , zaścianek to lubelskie, wylęgarnia pisiorów typu Tulajev , dobrze że chociaż w Lublinie rządzi Żuk który ma łeb na karku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powtórzę wszystkim tumanom i nieukom , że marszałkiem województwa jest Sławomir Sosnowski z PSL w koalicji z PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
slawomir.sosnowski@lubelskie.pl - tutaj można napisać maila, zachęcam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile kosztuje przychylność mafii PSL?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marszałek Sławomir SOSNOWSKI Urodzony w 1957 r. w Radzyniu Podlaskim. Absolwent Akademii Rolniczej w Lublinie (obecnie Uniwersytet Przyrodniczy), a także podyplomowych studiów w zakresie zarządzania i przedsiębiorczości w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Białej Podlaskiej oraz menedżera oświaty w Bałtyckiej Wyższej Szkoły Humanistycznej. Posiada wieloletnie doświadczenie jako nauczyciel i pedagog. W latach 1999-2003 pełnił funkcję dyrektora Zespołu Szkół Rolniczych w Woli Osowińskiej, a w okresie 2003-2005 był wicekuratorem oświaty w Lublinie. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. PSL - i wszystko jasne.  
 
    Sławomir Sosnowski, marszałek województwa, któremu podlega Centrum Onkologii, nie czuje się odpowiedzialny za fatalny wygląd budynku. Zapytany o tę kwestię przez dziennikarza "Wyborczej" mówi, że ma "poważniejsze problemy na głowie". Twierdzi, że budynek interesuje go wyłącznie od strony medycznej.- Ma w nim być zapewniona opieka dla chorych - podkreśla. "Wyborcza": - Przecież nikt nie twierdzi, że budynek jest niepotrzebny. Chodzi o jego estetykę.Marszałek: - Kwestie krajobrazowe mnie nie interesują.Cały tekst: http://lublin.gazeta.pl/lublin/1,48724,17598488,Budynek____koszmarek__mial_wygladac_inaczej__Oszczedzili_.html#ixzz3jL4usE3d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech marszałek lubelski na trasy Lublin- Warszawa. Lublin-krakow wystawi furmanki będą bezpieczniejsze i wygodniejsze jak busy:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisuary siedzą na stołkach w województwie i zablokują wszystko co się da , zaścianek to lubelskie, wylęgarnia pisiorów typu Tulajev , dobrze że chociaż w Lublinie rządzi Żuk który ma łeb na karku
  Też odnoszę wrażenie, że maczali paluchy w tej sprawie jedyni prawdziwi patrioci z PiS-u
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakby sam wsadził d...ę do busa a nie do wypasionej służbowej bryki to może by zmienił zdanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 16

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...